Vedení

Pomíjivost či nepřetržitá změna se ve světě podnikání projevuje všude. Majitelé firem by si měli být vědomi neustálých změn a umět rozpoznat negativní změny v ranném stádiu. Tím budou moci předcházet negativním událostem a někdy z nich dokonce mohou vytvořit i pozitivní příležitost. Majité firem by měli nepřetržitě vyhledávat pozitivní způsoby jak se vyrovnávat se změnou.
Osvojte si strategii, jež působí ve váš prospěch a ne naopak.
Dnes vítězí ti, kteří si uvědomují, že myšlení je dnes více záležitostí strategie a komunikace, než technologií samých, výrazně předčí ty, kteří se soustředí výlučně na technologie.
Osvojte si dovednost jasně a přesvědčivě sdělovat své myšlenky s důrazem na realizaci a pořeby svých lidí.
Pokud se rozhodnete pro změnu, rádi se stanu partnerem, který vás budou tímto procesem provázet.

Zpět

Management

Účelem programu je pomoci lídrům rozvíjet své schopnosti vidět problém z mnoha různých hledisek. Z hlediska krátkodobého, dlouhodobého i z hlediska různých zájmových skupin. Tohoto rozšířeného pohledu potom využít k vytvoření správné strategie a možnost rozhodnout se.

Zpět

Prodej

Zákazníci se dostávají již několik let do pohodlné situace, kdy si mouhou mezi velkým počtem možných dodavatelů vybírat to nejvýhodnější řešení.
Jste schopni jako prodejci denně dosahovat vysokých výkonů v soutěži na vysoké úrovni?
Nabízím vám program s moderními prvky psychologie, NLP (neuroligvistiké programování) a koučování, který vám pomůže zdokonalit vaše obchodní dovenosti a připraví vás na práci s klienty.
Všechny kroky prodeje s vámi otevřu na vašich konkrétních případech, či za pomocí aktivních technik! Zjistíte jak funguje váš mozek a o jakých tématech nejčastěji hovoříte. Naučíte se vnímat svého zákazníka v celé jeho šíři a jak právě jemu udělat nejlepší nabídku.

Zpět

Cena dohodou na základě předem definovaného projektu.

Chcete to probrat?

Zavolejte